277 271 933

O projektu

Origami Praha 6

Projekt Origami je tvořen dvěma částmi v uzavřeném areálu. Bytové a nebytové jednotky podléhající moderní a nepřehlédnutelné architektuře. Koncept navozující pocit rodinných domů a přinášející 13 vhodně situovaných bytových jednotek. Byty v části A podléhají energetické třídě C. Jednotky v části B spadají do energetické třídy B.


Jednotný vjezd do areálu z ulice Pod Karlovarskou silnicí navazuje na 27 podzemních garážových stání, kde mimochodem naleznete i dostatek sklepních kójí. Domy a dvojdomy o dvou až třech podlažích jsou doplněny zahradními prostory. Ty vyšší se pyšní také terasou v druhém podlaží. Základem jsou velké prosklené plochy, logické rozdělení vnitřních prostor a spousta úložného místa.


Nebytové objekty jsou primárně určeny pro kanceláře a ateliéry.


Dostatek místa a soukromí v moderním pojetí


Byty mají dispoziční uspořádání 4+kk s plochou 119 m2. Součástí komplexu je i jeden byt o dispozicích 6+1 a o velikosti 257 m2. K domům přiléhají zahrady o ploše 65,8 m2 až 208,3 m2. Terasy v druhém podlaží mají velikost 14 m2.

Bytové jednotky v části A jsou ve stavu Shell & Core. Dokončení vnitřních prostor tak máte plně ve své moci. Týká se to především zařízení, což přináší téměř neomezené možnosti ve tvorbě obydlí dle vlastních představ.Přednosti projektu Origami


Unikátní koncept bydlení podléhající novodobým trendům lze charakterizovat na základě několika parametrů.


  • Nenákladné domy a dvojdomy

  • Dispozice 4+kk a 6+1

  • Až 2 parkovací stání na bytovou jednotku

  • Sklep, zahrada a terasa v nadzemním podlaží

  • Byty ve stavu Shell & Core

  • Uzavřený areál poskytující pocit bezpečí